١- سلام عرض می کنیم!

٢- امروز ١۶ مرداد ١٣٨٧ سه سال تموم از اون ظهر قشنگی که توی حرم امام رضا (ع) اون آقاهه صیغه ی عقد دائم رو واسه ی ما دو تا خوند گذشت! هر چند که تصمیمون بر اینه که سالگرد عقد رسمیمون  رو که با سالگرد عروسیمون هم یکی شده ( البته با فاصله ی دو ساله! ) اصل بدونیم و به قول تو صد تا تاریخ رو دور خودمون جمع نکنیم ( و همون بهتر که لذتش یکتا بمونه! ) اما این دلیل نمی شه که حس شاد و قشنگم رو پنهون کنم! تموم دیروز و امروز برام ساعت شمار اتفاقاتی بود که سه سال پیش تو مشهد افتاد... شب قبل از عقدمون یادته رفتیم عروسی همزادی که همونجا تو مشهد بود و تو چقدر از دیدن من تو اون بلوز دامن سفید ساده و اون مانتو و شال صورتی ذوق کردی؟ آخرین شب مجردیمون بود یادته؟! یادته فردا ظهرش اون عاقده رو که تو حرم پیدا کرده بودیم؟ همون که اسم کوچیک تو و فامیلی من رو غلط خوند و ما همیشه می خندیم که دو نفر دیگه رو با هم عقد کرد به جای من و تو! ( واقعا هم من تا ١٢ روز بعدش که اسمامون رفت تو شناسنامه ی هم همه ش شک داشتم که الان به هم محرمیم یا نه! )... یادته توی راه برگشت به هتل هی دستت رو می گرفتم و تو می کشیدیش  چون جلوی خونوداه هامون خجالت می کشیدی آقاهه ی ماخوذ به حیای من؟! یادته به بهونه ی یه خرید کوچولو از هتل دو تایی اومدیم بیرون و مجبورم کردی تو خیابون لپت رو ماچ کنم که باور کنی ازدواج کردیم؟! یادته شب قبل عقدمون بعد از برگشتن از عروسی همزادی دم در هتل منتظر موندی تا من لباسم رو عوض کنم و دو تایی با هم رفتیم حرم که تا صبح دعا بخونیم اما به یک ساعت نکشیده انقده من خوابم گرفت که مجبور شدیم برگردیم؟! ... وااااااااااااااااای آقاهه آقاهه آقاهه! پر شدم از حس خوب اون روزا... خیلی دوستت دارم می دونی؟!

٣- دیشب حالم گرفته بود گمونم از شدت گرما و آلودگی هوا... ددری هم شده بودم شدید! دو تایی با هم رفتیم یه شهر بازی کوچولوی محله ای و کلی خندیدیم و بازی کردیم و شام خوردیم و برگشتیم خونه... خیلی خوب بود... خیلی.

۴- یه سوال: شما یه آتلیه ی خوب و مناسب می شناسین که عکاس خانوم داشته باشه؟ شاید بخوایم واسه سالگرد عروسیمون بریم دو-سه تا عکس بگیریم... یه نقشه هایی کشیدم اما آتلیه ای که آقاهه می شناسه عکاس خانوم نداره. عکاس عروسیمون هم زیر ده تا عکس نمی ندازه هر چند که از کارش خیلی راضیم... اگه کمکمون کنید ممنون می شم!

۵- همین دیگه فعلا... اومدم حس خوبم رو ثبت کنم و برم!

۶- تا درودی دیگر دوصد بدرود!

/ 13 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گلپر

1- سلام 2- تبریک 3- الان چطوری ؟ 4- راستش نمی شناسم. 5- همیشه خوش باشی .

مامان سارا

سالگرد ازدواجتون مبارككككككككككككككك. آدرسه عكاسي پيدا كردي به منم بده آخه منم همين تصميمو دارم[بغل]

هنگامه

سلام . من تازه اومدم وبلاگت امیدوارم همیشه خوب و خوش باشی . اگه دوست داشتی بیا تبادل لینک کنیم .

تی تی

آخي شما صيغه عقدتون تو حرم امام رضا خونده شده ! چه خوب..خوش به سعادتتون سالگرد عقدتون مبارك باشه [ماچ][گل][گل]

علی

تقریبا همه ی صفحه ی اول رو خوندم ( دقت کن ! گفتم تفریبا !!! ) . یه سوال : آرامش یعنی چی ؟

سارا

سلام به روی ماهت ساره عزیزم راستی یه سوال فنی واسم پیش اومد!! مگه این بغل ننوشتی که 28 مرداد ماه تاریخ عقدتونه؟ پس چرا سالگردش رو 16 مرداد گرفتی؟؟؟!!! ساره جون خواهش می کنم تند تند آپ کن من طاقت ندارم منتظر بمونم هر روز به وبلاگت سر می زنم و وقتی می بینم هنوز آپ نکردی دلم می گیره! تازه تمام مطالب آرشیوت هم خوندم . دلم واسه خوندن مطالب جدیدت یه ذره شده تو رو خدا زودتر آپ کن باشه؟ ساره بد بدو! نشو دیگه زود به زود بیا آپ کن خوب؟؟