دلم بدجوری گرفته....

سلام دوستان گلم...
می دونین من همیشه نوشتن رو به حرف زدن ترجیح میدم (آره جون خودت!پس اون کیه که هر چی دبیره از دست وراجیهاش سر کلاس عاصیه؟!!).پارسال تابستون که شمیم عزیزم از مسافرت برگشته بود و من رفته بودم دیدنش ، براش یه یادداشت هم نوشتم و بهش دادم و بعد هم اون جوابم رو داد و همینجوری بود که نامه نگاریهای ما دو تا شروع شد ... از وقتی که واسه هم می نویسیم ، رابطه مون روز به روز گرمتر میشه...البته کسی از نامه نگاریهای ما خبر نداره چون احتمالا درک این موضوع براشون سخته که دو نفر هر روز هم رو ببینن ولی بازم شبش بشینن واسه هم چندین صفحه نامه بنویسن...ولی ما با نامه هامون ، علاقه مون رو به هم نشون میدیم و در مورد هر چیزی که تو ذهنمون میگذره با هم تبادل نظر می کنیم...من شمیم رو خیلی دوست دارم...چیزی که من رو الان به نوشتن این مطالب واداشت هم این بود که تو هر وبلاگی که میرم ، صحبت از عشقه و عاشقی و هر کسی عقایدش رو در مورد این موضوع تفسیر میکنه ولی کسی از عشق به معنای عمیقترش حرفی نمیزنه...مگه علاقه و محبت دو نفر به هم رو عشق نمیگن؟چرا معنایی به این عظمت رو توی عشق یه دختر و پسر خلاصه می کنیم؟البته من به هیچ وجه این مساله رو نفی نمی کنم که سهم بزرگی از عشق ، مربوط به همین موضوعه ولی کشش و اظهار دلتنگی نسبت به هر چیزی میتونه نوعی عشق باشه...هر چند که دوست داشتن برتر از عشقه...به گفته ی دکتر شریعتی:
{{خدایا،به هر که دوست داری بیاموز که عشق از زندگی کردن برتر است و به هر که دوست تر می داری بیاموز که دوست داشتن از عشق هم برتر است...}}
مثلا این روزها همه ی زندگی من شده شمیم...آیا لغت دیگه ای شایسته ی احساس من به شمیم هست،اونم در حالیکه من شمیمم رو با هیچ کس عوض نمی کنم؟!!!
به هر حال این هم گوشه ای از عقاید من درمورد عشق بود هر چند که من می تونم سالها(!)بدون وقفه از عشق حرف بزنم و کم نیارم!!!!!!
راستی امیدوارم ناراحت نشین که من اینقدر از شمیم عزیزم حرف می زنم.....این روزها نمی تونم به هیچ چیز دیگه ای فکر کنم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بغض شب که دیدنی نیست
درد من که خوندنی نیست
اما فردا که بیایی
دیگه غصه موندنی نیست
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چقده سخته رهایی
وقتی زنجیر نگاتم
چه قشنگه جون سپردن
وقتی افتاده به پاتم

/ 5 نظر / 2 بازدید
~FARSHAD~

اونايي كه فكر مي كنن عشق گشتن و كافي شاپ رفتن و ... با يه جنس مخالفه آدماي نديد بديد و تازه به دوران رسيده اي هستن كه خيال مي كنن endاروپايي هستن . عشق همه چي مي تونه باشه .as u saidبعضي دوس داشتنها ميتونن برتر از عشق باشن .

abdol

به نظر من دوست داشتن در حد زیاد همون عشقه...هالا میتونه بین هر دوموجودی باشه...دختر یا پسر...زن یا مرد...بنده و بنده....و در حد نهایی:بنده و خدا.

kando

سلام...چه جالب هر روز با دست خود نامه دادن...ميتونم بفهمم چه دليلي داره و لذتي

mahzade

چه احساسهاي قشنگي....براي ما زود تموم شد...تو قدرشو بدون