زندگی....

خیلی حرف برای گفتن دارم منتها حالم گرفته ست و نمی تونم همه رو بگم و از ماجرای افطاری مدرسه به همین اکتفا می کنم که بگم یکی از بهترین روزهای زندگیم بود به خصوص این تکه یی که الان میگم:
مدرسه ی ما هر سال به سال سومیها فقط افطاری میده و ما هم از ۶ سال پیش که اومدیم اینجا منتظر به نوبت بودیم!!!!!تا اینکه نوبت ما شد و از شانس بد ، این روز مصادف شد با بیماری شمیم و باقی قضایا....شمیم هم اون روز تهران بود و فقط تونست شب قبلش پای تلفن ، حسرت بخوره...به هر حال من و مرسده و فرناز رفتیم مدرسه....رفته بودیم بیرون مدرسه یه دوری بزنیم و من زودتر از اون دو تا برگشتم...رفته بودم جلوی در که ببینم اون دو تا برگشتن یا نه و داشتم برمی گشتم توی مدرسه که دیدم یه ماشین جلوی مدرسه پارک کرد و یه لحظه چشمم افتاد بهش و همچین که نیمچرخ زدم که برم تو یهو مثل برق گرفته ها برگشتم و ... فکر میکنین چی دیدم؟!!!...شمیم عزیزم و مهرنوش(دخترخاله ی شمیم)از ماشین پیاده شدن!!!!!!!!!!عین دیوونه ها جیغ کشیدیم و پریدیم تو بغل هم....تا حالا تو عمرم همچین پرشی نکرده بودم!!!!!!کلی وحشی بازی در آوردیم و جیغ و داد و ابراز احساسات و غیره!!!شمیم کوچولوی من فقط به خاطر این مراسم این همه راه از تهران کوبیده بود و اومده بود که بعدش دوباره پا شه بره!!!!!بعد شماها بازم از عشق من به یه همچین موجودی تعجب می کنین؟!!!!!!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امروز بهد از ظهر من خوابیده بودم و یه خواب وحشتناک دیدم که من رو به فکر واداشت....خواب دیدم که مردم!مامانم اینها من رو نمیدیدن ولی با هم حرف می زدیم....وحشتناک بود....انقدر گریه و زاری کردیم که خدا بهم اجازه داد یه شب دیگه زنده بمونم و کلی ماجراهای دیگه....خوب شد زود بیدار شدم چون داشتم جدی جدی می مردم!!!!!!
مامانم میگه همش به خاطر فکر و خیالهاییه که میکنی...میگه خدا دوستت داره که این خواب رو دیدی....

یعنی تو زندگی واقعی هم میشه یه همجین فرصتی به آدم بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون رو بگین خوشحال میشم...

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
~FARSHAD~

چه حوصله اي بابا ! مدرسه ما 100 متر با خونمون فاصله داره . من حال ندارم برم !! اونوقت واسه يه نون و پنير از تهران .... بابا ساره!!! بابا شميم!!! بابا عشق!!! ....

احسان(پسرایرونی)

منم افطاری میخوام مارم دعوت میکردین :) خوش باشی همیشه جای مارم خالی کن.

كوه يخ

واييييي... مردم از بس هر وبلاگي رفتم يا از مدرسه نوشته بودن يا دانشگاه يا خوابگاه... بابا منم دلم مدرسه ميخواد...حالا مدرسه هيچي دانشگاه. ولي خدايي دوران مدرسه يك چيز ديگه است. واقعا قدرش را بدونيد

ata

شميم رو بي خي ولي در مورد خوابت بگم بپا تعبير نشه

in_oon

چه خواب باحالی دیدی! خوش به حالت! از اون دنیا چه خبر؟!

سالار

انشالا این دوست جون جونیت هم خوب بشه . حالا شانس آوردی که خواب بد

هدي

مگه مدرسه شما تو تهران نیست؟ راستی خوش به حالت! من دیشب خواب دیدیم یکی از بچه های مدرسه داره اینقدر منو کتک میزنه که نگو!!! به خاطر اینکه بهش گفته بودم: خودت بلد نیستی بنویسی مردمو مسخره نکن!!! خلاصه جات خالی یه کتک مفصل!!

هدي

اِ اِ آدرس وبلاگ اشتباهی شد!!!

No:1

khoshbehalet.. ghadre in moghehaye ra bedon o dostara... bozorg beshi vagh didan ra nadari az bas ke gereftar mishi eftari ham jaay man bekhor.. yek mazei are daste jami ba bacheha..

vc

خوشحا لم كه بهت خوش گذشته