چی بگم هر چی بگم از عشق تو کم گفتم:))

سلام!

حالا که بانو نفس السطنه ی من و خونواده ی محترم و مکرم و نازنین ( والخ ) برگشتن تهران، دلم نبیاد که این آپدیت دو تائیمون بسوزه! اما ناچار شدم که بیام و آپدیت کنم و شما رو از نظرات پر از برکت خودم درباره ی « ولنتاین جون اینا » محروم نکنم... بفرمایید مستفیض شین:

رفته بودم تو یه فروشگاه کوچولوی لوکس فروشی که یه چیزی بخرم اما از بس شلوغ بود مخم داشت سوت می کشید... بیشترین ارقام مورد درخواست هم کوسنهای قرمز تپلی قلب شکل بودن که روشون «‌دوست دارم » و « ولنتاین مبارک » به زبون اجنبی نوشته شده بود و همینطور یه عالمه گلای مصنوعی رنگ و وارنگ و شمعهای غریب الشکل... دوزاریم نیفتاد! بعدتر یه جایی خوندم که ۲۵ بهمن( یعنی امروز که روز تولد آقای بابا هم هست! ) ولنتاینه... حس خوبی درباره ی ولنتاین ندارم...

«عشق» چیزی نیست که بخوایم یه روز نمادین براش در نظر بگیریم چون ارزشش خیلی بالاتر از اینه که یه رو تو سال به یادش بیفتیم و فرداش فراموشش کنیم... یه روزایی مثل «روز مادر» و «روز معلم» و امثالهم طبیعین چون بالاخره یه روز از سال ما باید از روزمرگی جدا شیم و دور و برمون رو ببینیم و به خودمون بیایم اما عشق یه مقوله ی صد در صد جداست... به نظر من اینکه تو یه روز از سال به یاد عشق بیفتی و بری واسه اونی که دوسش داری گل، شکلات یا هدیه بخری و سعی کنی یه روز شاد و به یاد موندنی رو به وجود بیاری و فرداش احساس کنی که آخیـش وظیفه مو انجام دادم، نه تنها توهین به خودت و محبوبته بلکه توهین به احساسیه که بینتون وجود داره و درست یا غلط اسمشو گذاشتی«عشق»... «عشق» که بیاد دیگه هیچی رنگ وظیفه نداره یعنی حتی چیزایی که فکر می کنن وظیفه ست هم باید از سر تمایل قلبی و خواسته ی شخصی باشه وگرنه ارزشی نداره... این که بگیم {{خب مگه بده که یه روز از سال آدم یاد عشق بیفته و براش ارزش قائل شه ؟!}} هم کامل مضحکه... عشق باید تو تار و پود زندگی آدم باشه یعنی تو وقتی می تونی اسمتو بذاری« عاشق» که هر روز صبح اولین چیزی که به خاطرت میاد «عشق» باشه و موقع خواب هم به امید یه روز دیگه زندگی کردن با خیال همون «عشق» چشماتو ببندی... چیزی نیست که بخوای لحظه ای از یادش غافل شی و یه روز رو فقط بهش اختصاص بدی و گرامی بداریش!

موضوع دیگه اینه که «عشق» یه موضوع کاملاً شخصیه... چرا باید روزی رو جشن بگیریم که تداعی گر هیچ خاطره ی شیرینی واسه مون نیست؟! به نظر من هر کسی باید یه روزی رو که واسه خودش خاطره انگیزه به عنوان روز «عشاق» انتخاب کنه... ما دو تا که این تصمیم رو گرفتیم فقط درباره ی روزش یه اختلاف نظرایی وجود داشته بید!

دلم می خواست منظورم رو بهتر می رسوندم ولی همینقدر ازم بر اومد... اگه چیزی به خاطرم رسید همین متن رو تصحیح می کنم...

واسه همه ی اونایی که ادعای عاشقیشون میشه آرزوهای شیرین دارم!

* سفرنامه ی همزادی اینا به اینجا رو می تونین تو وبلاگ خواهر جون همزاد جونم بخونین! من به هر دوشون گفتم تنبلتر از اونم که بخوام سفرنامه در وکنم از خودم.

/ 56 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shervan

سلاااااام...می گم من بالا سرتون نباشم تنبل می شين !!!!..فکر کنم نياز به تنبيه دارين شما ۲ تا !!!

shervan

و اما ............. اولين نفر !!! آره..اولين نفری که تولـــــــدت رو تبريک می گه کيه؟؟؟ منم !!!! مبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک !!!! ۱۸ فينيش شد ؟؟ رفتی تو ۱۹..؟؟؟..ديگه بالای ۱۸ شدی !!! ديگه بزرگ شدی !!!..به جمع ما خوش آمدی !! ( حال کردی چه کلاسی واسه خودم گذاشتم !!!؟؟؟)

shervan

۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تا مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک.... نمی خوای جشن بگيری !!!..البته محرم هست ، نمی شه...تو وبلاگ يه چيزی بنويس خوب...

زهرا

تولدت مبارک ساره جونم:*

کیمیاگر

ساره عزيزم، تولدت مبارک. ايشالا به هر آرزويی که داری برسی. شاد باشی گلم:*

xxx

تولدت مبارک

مهدی موعود!

به نام او که تو را آفرید تا برایم بهترین باشی... * امروز برای ظهور او چه کرده ایم ؟!؟!؟! * انتظار به امید آبی های وصال شرار شوقی است که شعله در خرمن نا امیدی می زند و آیینه ی آدینه را شراری است همیشگی آنگاه که شوق دیدار تاب انتظار را از کف دل می رباید... * برای ظهور کاری باید کرد از نوعی دیگر * بی صبرانه منتظر حضور سبزتان هستیم، در سایت مهدی موعود! * http://www.MahdiThePromised.com * ضمنا با حضور در سایت آدرس وبلاگ خود و دیگر دوستانتان را نیز ثبت نمائید * یا علی مدد *