بعععععععععععععععله!

 

 

 

آقاهه ی نازنینم!

بالاخره رسید! روزی که یه جورایی اولین سالگرد زندگی مشترک من و توئه دلبندم... هر چند تو این یک سال خیلی سختی کشیدیم و شاید دو ماه رو هم تو خونه ی خودمون نگذروندیم و همه ش خونه به دوش بودیم اما خوشحالم که حتی برای آنی تو تصمیمی که گرفتم تردید نکردم و هر لحظه با تمام وجودم ایمان داشتم و دارم که تو بهترین انتخاب همه ی زندگیم و مناسبترین همراه و عزیزترین دوستی...

عمر من! امروز که سه سال تمام از سالگرد عقدمون و یک سال از روز قشنگ جشن عروسیمون می گذره (نمی گم از عشقمون چون عشق بین من و تو از خیلی قبلتر شروع شده بود... از همون سلام اول و شاید اصلا از خود ازل... ) با افتخار تمام کنارت می ایستم و به فردای سرشار از امیدی که بهمون چشمک می زنه نگاه می کنم... خوشبختم از فرق سر تا نوک پا حتی اگه زندگیمون مثل همه ی زوجهای تازه مزدوج نگذشته باشه و حتی اگه از خیلی از رویاهام برای همیشه خداحافظی کرده باشم... من تو رو به دست آوردم که هیچ رویایی یارای برابری باهات رو نداره...

اضافه گویی لازم نیست... تو نامه ای که برات نوشتم هم یه عالمه گفتم فقط نمی دونم چرا امشب از نوشتن برای تو خسته نمی شم! از نوشتن حرفهایی که انقدر برات شفاهی گفتم از بر شدی! دلم می خواد همین یه امشبه رو شاعر بشم و هر چی کلام عاشقانه ست جمع کنم و به پات بریزم... تو همه ی هست و نیست من و انگیزه ی من برای بودن و نفس کشیدن تو همه ی لحظه های سخت و طاقت فرسای زندگی هستی... تو هجوم سختی ها تویی که با حضورت بهم آرامش همه ی دنیا رو هدیه می کنی و موقع رسیدن شادی ها و خوشی ها فقط و فقط تویی که بهترینی برای قسمت کردن همه ی احساسات خوب ... آرزو می کنم مثل همه ی سالهای گذشته لحظه به لحظه به تو عاشقتر بشم که نمی تونم برای عشق به تو نهایتی رو متصور بشم!

روز قشنگ من و تو مبارک دلبرکم.

 

1-     حس خوبم رو می خوام مز مزه کنم...

2-     هر چند الان جو روحیم مساعد روزمره نویسی نیست اما در راستای اینکه این مدت تنبلی کردم باید کمی از حال و هوای روز بزرگمون در بیام و برای ثبت در تاریخ بنویسم هر چند خلاصه!

3-      دیشب جشن عروسی فرناز عزیزم بود ( شنبه- احتمالا تا یادداشتم رو ثبت کنم ساعت از 12 نیمه شب گذشته و وارد 28 مرداد 87 شدیم ) و از دیدنش تو لباس عروسی داشت گریه م می گرفت... همه ی خاطرات قشنگ دوران راهنمایی و دبیرستان جلوی چشمم رژه می رفت و فرناز با اون مانتوی سرمه ای و مقنعه ی ابری با همه ی شور و هیجانش با اون چهره ی خندان می اومد جلوی دیدم و باور نمی کردم این عروس سفید پوش همون دوست 11 ساله ی منه... الهی که همیشه شاد و خوشبخت باشه.

4-     خدا می دونه سر عروسی فرناز و به خصوص آماده شدن واسه مراسم چقدر من و شمیم خندیدیم... دیگه داشتیم خفه می شدیم از زور خنده... به خصوص سر لاک زدن من که به همه جا مالیده شد از جمله دامن لباسم و با استن افتادیم به جونش... آخرش هم با همون لاک نصفه نیمه رفتم عروسی! فکر کن یه دست ناخنای مرتب فرنچ شده و اون یکی دست همه لاکاش نصفه و نیمه!!!

5-     تو این چند روزی که دور از آقاهه ی گلم ولایت بودم حسابی به خودم رسیدم و واسه عروسی هم کلی خودمان را جیگر نمودیم ( بودیم البته! خودمان می دانیم!!!! ) و خلاصه آقاهه مان برود حالش را ببرد با این زنش! البته به شرط اینکه اراده کنم و این هیکل بی نوام رو از وارفتگی بی ورزشی نجات بدم...

6-     امشب ( یکشنبه ) جشن هر ساله ی نیمه شعبان بود که آقاهه ی گلم سالهاست که با دوستاش برگزار می کنه و خیلی خوش گذشت و تا همین حالا آقاهه نیومده بود چون بعد از رسوندن من و خواهری رفته بود کمک کنه دکور رو جمع کنن... همین الانه زنگ آیفون رو زد و رفتم در رو براش باز کردم... پس دیگه برم... بای بای!

/ 18 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانو

سالگرد یکی شدن دلهاتون مبارک .انشالله سالهای سال زندگی عاشقونه ای رو کنار هم داشته باشین[ماچ][قلب][گل]

مهرسا

مبارکتون باشه!!!![گل]

بانو مرکوری

مبارک باشه این روز عزیز. آره پارسال این موقع هر دومون چقدر حرف داشتیم برای زدن. هردومون یه جورایی درگیر مراسم بودیم. امیدوارم همیشه سلامت و شاد کنار هم باشین. ممنون بابت اینکه بهم سر می زنیم.[گل]

تی تی

سالگرد ازدواجتون مبارک باشه..تو خیلی زن مهربون و فداکاری برای همسرت هستی..همیشه شاد و خوشبخت باشید[گل][گل]

سی سی و آلوشکا

اووووه این حرفای فوفولی چیه بینیویشتی ؟ به جای اینکه از وجاحت و کمالات خواهر جانت تعریف کنی ؟ ظرفا رو شستی ؟ آلوشکا هم سلام می رسونه. غذای سوده و رنگ آبی رو گرم کن بده میل کنن.

کوکوخانوم

آخییییی چه پست قشنگی رسیدم اینجا... الهی دلتون همیشه با هم باشه و پر از عشق و صفا و صمیمیت... [قلب][ماچ]

یک عدد سارا

چه خوب من اینقده همشهری میبینم خوش حال میشم لینکت کردم [لبخند]

مامان سارا

سالگرد قشنگترين روز زندگيتون مبارك[گل][ماچ]